Par uzņēmumu

Uzņēmums ir dibināts 2003. gadā. Jau vairāk nekā 15 gadu garumā mēs veiksmīgi izgatavojam papīra iesaiņojumus, maisiņus un poligrāfisko produkciju. Šajā jomā mūs pamatoti var uzskatīt par vienu no lielākajiem ražotājiem Latvijā un Eiropā.

Mūsu darbinieki

„BW Pack” darbinieki ir augsti kvalificēti speciālisti ar daudzgadīgu pieredzi. Mēs lepojamies ar mūsu darbu un nodrošinām maksimāli augstu realizācijas kvalitāti.

Mūsu partneri

Pateicoties operatīvai reaģēšanai un elastīgai cenu politikai, mūsu tipogrāfiju izvēlas daudzi reklāmas uzņēmumi. Mēs vienmēr piedāvājam cenas un kvalitātes attiecības ziņā izdevīgāko risinājumu – uzmanība pret pasūtītāju ir viena no „BW Pack” prioritātēm.

Mūsu klienti

Esam sevi parādījuši kā uzticamu partneri daudzās ES valstīs un turpinām paplašināt savas darbības ģeogrāfiju. Šobrīd mūsu produkciju pasūta Vācijā, Lietuvā, Igaunijā, Zviedrijā, Somijā, Krievijā, Francijā un Itālijā.

Pakalpojumi

Mūsu veiksmes formula ir mūsdienīgs aprīkojums, kvalificēts personāls un individuāla pieeja klientam

Image

MAISIŅU IZGATAVOŠANA

Piedāvājam maisiņu izgatavošanu tipogrāfijām un ieinteresētajiem uzņēmumiem ļoti lēti, ātri un kvalitatīvi.

Piedāvājam arī ar rokām salikt papīra vai kartona produkciju (salīmētas mapes, kārbas, ekskluzīvus CD un DVD iepakojumus, jebkādus citus vienkāršus vai sarežģītus roku darbus).

Image

FOLIJSPIEDE

Folijspiedē tiek izmantota dažādu krāsu un faktūru folija. Karstajai folijspiedei tiek izmantotas dažādu formātu iekārtas, kas ļauj strādāt ar materiāliem, kuru izmērs ir līdz 950 x 700 mm, un vienlaicīgi izmantot triju veidu foliju.

Vajadzības gadījumā izgatavosim klišejas.

Image

IZCIRŠANA

Izciršana ir process, kurā produkcija tiek izgriezta pēc noteikta šablona. Piedāvājam izciršanas un bigošanas pakalpojumus. Mūsu ražotne ir aprīkota ar B2 un A1 formāta tīģeļa iekārtām.

Vajadzības gadījumā izgatavosim izciršanas formu.

Image

KONGRĪVA RELJEFSPIEDE

Veidojam reljefa attēlus (kongrīva reljefspiede) uz papīra, kartona, mikrogofras ar īpašu spiedi vai tīģeļiekārtu. Maksimālais loksnes formāts ir 950 x 700 mm.

Vajadzības gadījumā izgatavosim klišejas.

Image

KARTONA APLĪMĒŠANA

Kartona aplīmēšana ir process, kurā apdrukātu papīru (laineri) pielīmē pie bieza kartona (pamata). Kartona aplīmēšanu izmanto POS materiālu un iepakojuma izgatavošanai – preču virs 1 kg (stikla izstrādājumu, trauku, sadzīves elektroiekārtu) iepakošanai. Mūsu uzņēmums veic šos darbus ar pusautomātisko aplīmēšanas iekārtu SENATOR 800. Maksimālais loksnes formāts ir 720 x 500 mm.

Image

METĀLA GREDZENU (KNIEŽU) UZSTĀDĪŠANA

Metāla gredzenus uzstādām ar speciālo pusautomātisko iekārtu.

Tiek izmantota caurumu nostiprināšanai un stila veidošanai. Izmanto papīra maisiņos, kalendāros, POS materiālos, dažādu detaļu savienošanai.

Image

LAMINĀCIJA

Papīra vai kartona pārklāšana ar caurspīdīgu polietilēna plēvi. Laminēt var ar dažādām plēvēm – matētu, spīdīgu, soft touch, nonscratch, gold, silver utt. Laminēšana aizsargā izstrādājumus no ārējās iedarbības, paaugstina to izturību, estētisko vērtību.

Strādājam ar divām B1 formāta iekārtām. Ar vienu no tām var pilnībā automatizēti apstrādāt lielus apjomus. Maksimālais loksnes formāts ir 720 x 1040 mm.

Image

URBŠANA

Piedāvājam papīra, kartona, plastikāta un citu materiālu urbšanu. Urbja diametrs ir no 3 līdz 16 mm. Urbšanas darbus veicam ar automātisko iekārtu. Varam urbt ar diviem urbjiem vienlaicīgi.

Image

Ofseta druka

Ofsets ir plakanās drukas tehnika. Šādi ar sarežģītu iespiediekārtu tiek apdrukāts papīrs vai materiāls ar papīra bāzi. Augsta drukas kvalitāte. Zemas izmaksas lielām tirāžām. Izdevīgs tirāžai no 500 loksnēm.

Image

SIETSPIEDE JEB TRAFARETDRUKA

Novilkumi sietspiedē sanāk, pateicoties no zīda sietiņiem izgatavotiem trafaretiem, kuri laiž cauri krāsu. Šo drukas paņēmienu parasti iesaka nelieliem pasūtījumiem (50–100 gab.). Tas tiek realizēts jau uz gatavās produkcijas (piemēram, maisiņiem, kastēm u. c.)

Image

UV LAKA

UV laka ir ultravioletā aizsarglaka ar spīdumu. UV laku var uzklāt gan uz visa drukas izstrādājuma, gan arī uz tā daļas. Tas ļauj efektīgi izcelt vienu vai vairākus attēla elementus.

Image

DIZAINS UN MAKETĒŠANA

Mūsu profesionālie dizaineri palīdzēs jūsu reklāmas produkcijas noformēšanā: iespējama pilna maketa izstrāde „no nulles”, kā arī esošo materiālu pabeigšana ar sagatavošanu drukai.